ABRA REAL s.r.o.

ABRA REAL je realitní a investiční společnost sídlící v Karlových Varech s působností po celé České Republice, specializující se především na Karlovarský kraj.

Za dobu své činnosti si velmi rychle našla své místo na realitním trhu. Stalo se tak díky profesionalitě realitních makléřů a dalších spolupracovníků a také díky nekompromisní rychlosti a kvalitě poskytovaných služeb.

Společnost od začátku klade důraz na maximální spokojenost všech svých zákazníků.

Neustále vylepšujeme a zkvalitňujeme naše služby. Pružně reagujeme na neustále se měnící situaci na realitním trhu.

Naše motto:

" ABRA měníme sny v REAL"

1. Průběžně se orientujeme nejen v množství nemovitostí nabízených k prodeji v dané lokalitě, ale také v tržních cenách. Na základě těchto znalostí, zpracujeme marketingovou analýzu prodejnosti a tržní odhad. Tento krok je velmi důležitý pro prodávající klienty, protože již na začátku prodeje znají reálnou prodejní hodnotu svého majetku. Klademe maximální důraz na uspokojení požadavků obou zúčastněných stran, tozn. Prodávajících na straně jedné a kupujících na straně druhé. A proto si dovolíme říci: „ NESLIBUJEME - PRODÁVÁME."

2. Zajišťuje inzerci a nabídku nejen v České Republice - zde využíváme služeb nejprestižnějších internetových realitních portálů (příkladem: REALITES.CZ, ZÁPADOČESKÉ REALITY.CZ, SREALITY.CZ, KUP NEMOVITOST.CZ, SBAZAR.CZ, IBAZAR.CZ, REGISTR NEMOVITOSTI.CZ atd..., fyzické inzerce na městských vývěskách (například přímo u naší RK na adrese BULHARSKÁ 5 - KARLOVY VARY, tištěné inzerce, ale také zahraniční poptávku, kterou průběžně aktualizujeme. V zahraničí inzerujeme zejména v zemích, jejichž obyvatelé mají zájem o koupi nemovitostí v ČR. Jedná se zejména o Ruskou federaci, Holandsko, Maďarsko, Itálie, Vietnam. V těchto zemích působí také naše spolupracující realitní kanceláře.

3. Zajistíme veškeré prohlídky a to pouze s vážnými zájemci. První setkání s potencionálním kupujícím probíhá v naší realitní kanceláři, kde je nemovitost odprezentována formou videa na velkoplošné obrazovce. Na základě rozhodnutí klienta, následuje vlastní fyzická prohlídka nemovitosti. Tímto ochraňujeme čas a soukromí prodávajících, ale také kupujících klientů.

4. Prodávajícímu doporučíme kupce, který je schopen financovat vybranou nemovitost. Platba může probíhat v hotovosti, či formou čerpání hypotečního úvěru. Náš hypoteční makléř zpracuje klientovi návrhy podle jeho aktuální situace a navíc mu nabídne výhodnější a nižší úroky, než pokud by si klient žádal přímo v bance.

Podle konkrétní situace náš právní zástupce navrhne a připraví rezervační smlouvu, sepis smlouvy o smlouvě budoucí, kupní smlouvy, návrh na vklad do katastru nemovitostí.Vyřeší dědické, exekuční, či jiné řízení. Veškeré smlouvy a právní úkony spojené s prodejem hradíme my !
Podle Vašich aktuálních požadavků dále zajišťujeme:

* Stěhování
* Dotační poradenství (zpracování žádostí včetně příloh, konzultace, podání žádosti, garanci správnosti)
* Realitní poradenství
* Právní poradenství
* Státní úvěry a programy týkající se koupě, či rekonstrukce nemovitostí
* Odhady nemovitostí
* Geodetické služby
* Bankovní, notářská úschova peněz
* Zhodnocení Vašich stávajících finančních prostředků


http://www.abrareal.cz

Kontaktovat firmu
Doporučit firmu

Přidej na Facebook.com Přidat na Facebook

Zařazeno v kategorii:
Reality a bydlení / Realitní kanceláře, nemovitosti

ABRA REAL s.r.o.
Kontakt:
ABRA REAL s.r.o.
Bulharský 740/5
360 01 Karlovy Vary
http://www.abrareal.cz

Telefon:
774839718

Region: Karlovy Vary

Zvětšit mapu

 
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2011
Mlhovina.cz - bezplatná inzerce pro Vás!