Hotely a penziony České Budějovice

Hotely a penziony nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích a obrovské množství sportovního a turistického vyžití v jedinečném prostředí krásné krajinné oblasti Jižních Čech.
Penzion Minor České Budějovice nabízí hotelové ubytování za rozumnou přijatelnou cenu, může se pochlubit příjemnou rodinnou atmosférou, dvoupokojovým apartmánem a pěknými komfortně vybavenými pokoji s vlastním WC, sprchou, plochou SAT-LCD televizí s rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.
Ubytování České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.
Kromě příjemného hotelového ubytování v Českých Budějovicích Vám penzion Minor nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů před budovou je možné a bezproblémové.
Ubytování Minor České Budějovice patří ve městě mezi nejlevnější, je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny, služební cesty a pro všechny, kteří hledají v Českých Budějovicích levné hotely a penziony.
Levné ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
V penzionu Minor České Budějovice si můžete aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách.
Výběrem ubytování v Českých Budějovicích a využitím kvalitních ubytovacích služeb mezi hotely nebo penziony se rozhodně nespletete a určitě budete rádi za příjemný a pohodlný pobyt.


http://www.pensionminor.cz

Kontaktovat firmu
Doporučit firmu

Přidej na Facebook.com Přidat na Facebook

Zařazeno v kategorii:
Cestování a ubytování / Hotely a ubytovny

Hotely a penziony České Budějovice Hotely a penziony České Budějovice Hotely a penziony České Budějovice Hotely a penziony České Budějovice Hotely a penziony České Budějovice
Kontakt:
Hotely a penziony České Budějovice
Školní 293/8
370 10 České Budějovice
http://www.pensionminor.cz

Telefon:
721589838
387314949
Region: České Budějovice

Zvětšit mapu

 
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2011
Mlhovina.cz - bezplatná inzerce pro Vás!