Pension Minor České Budějovice

Pension Minor České Budějovice nabízí kromě levného ubytování také vynikající ubytovací služby v útulném prostředí s pozorným a příjemným personálem.
Pokud tuto nabídku pobytu v Českých Budějovicích využijete, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si v pensionu takové ubytování, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.
Všechny pokoje ubytování v soukromí Minor České Budějovice jsou komfortně vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Ubytovací zařízení pension Minor je snadno dostupný vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou v Českých Budějovicích.

Ubytování v Českých Budějovicích vám v pensionu zpříjemní vlastní uzavřené a monitorované parkoviště a restaurace, kde jsou podávány výborné snídaně.

Pension Minor je vyhledávané ubytování, patří mezi oblíbené a cenově dostupné pensiony v Českých Budějovicích.

Dlouhodobé nebo krátkodobé ubytování v penzionu Minor je ideální pro dovolenou, rodiny s dětmi i pro služební či pracovní cestu a pro všechny, kteří hledají v Českých Budějovicích levné ubytování.
Pension Minor Vám také doporučuje jízdu na kolech po okolí Českých Budějovic překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.
Levné ubytování Minor v Českých Budějovicích má ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí města, kde se nachází celá řada hradů a zámků, které je možno v rámci pobytu navštívit.


http://www.pensionminor.cz

Kontaktovat firmu
Doporučit firmu

Přidej na Facebook.com Přidat na Facebook

Zařazeno v kategorii:
Cestování a ubytování / Hotely a ubytovny

Pension Minor České Budějovice Pension Minor České Budějovice Pension Minor České Budějovice Pension Minor České Budějovice Pension Minor České Budějovice
Kontakt:
Pension Minor České Budějovice
Školní 293/8
370 10 České Budějovice
http://www.pensionminor.cz

Telefon:
721589838
387314949
Region: České Budějovice

Zvětšit mapu

 
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2011
Mlhovina.cz - bezplatná inzerce pro Vás!