Country saloon

Stylová restaurace Country Saloon leží v centru Dvora Králové nad Labem, na východní straně náměstí T.G.Masaryka. Po vstupu do restaurace na Vás dýchne kouzlo vzpomínek na divoké kovboje, bizony a život divokého západu. Interiér je zařízen z přírodního dřeva, ať je to nekuřácký salonek nebo krásný dřevěný bar, schody na galerii, kde je umístěno pianino. V naší restauraci Country Saloon je Vám k dispozici 98 míst, na návštěvu mohou přijít páníčkové i se svými psími mazlíčky, koně ale uvažte venku! Parkovací místa přímo před restaurací.

Každý den připravujeme pro hosty obědové menu – které vaříme od 10 do 14 hodin. Pro gurmány máme na výběr různé speciality od steaků a bifteků, přes kovbojské bramboráčky a těstoviny až po saláty a další delikatesy.
Příležitostně konáme dny řecké nebo mexické kuchyně. O víkendu se o pohodu a pobavení při tanci postará živá country hudba. V létě je otevřená útulná zahrádka před restaurací pro 16 osob.

Pro skupiny lidí a zájezdy předem telefonicky ohlášené do naší restaurace připravujeme akce, výhodné cenové menu. Platit se dá hotově nebo i stravenkami.

http://www.restauracecountry.cz

Kontaktovat firmu
Doporučit firmu

Přidej na Facebook.com Přidat na Facebook

Zařazeno v kategorii:
Restaurace, stravování / Restaurace

Country saloon
Kontakt:
Country saloon
Náměstí T. G. Masaryka 37
544 01 Dvůr Králové nad Labem
http://www.restauracecountry.cz

Telefon:
499321596

Region: Trutnov

Zvětšit mapu

 
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2011
Mlhovina.cz - bezplatná inzerce pro Vás!